Wybór Firmy

Najważniejszy jest Wybór Firmy

Odzyskiwanie macierzy RAID jest często procesem intensywniejszym i czasochłonnym niż odzyskiwanie danych z dysku twardego, a dla wielu firm stawki są znacznie wyższe. Jeśli potrzebujesz plików z serwera WWW lub innego urządzenia krytycznego, nie możesz sobie pozwolić na powierzenie Twoich danych do niedoświadczonemu zespołowi inżynieryjnemu.

MiP Data Recovery oferuje odzyskiwanie danych RAID dla wszystkich typów urządzeń, a nasz zespół ma wieloletnie doświadczenie z każdym poziomem RAID i producentem. To doświadczenie odgrywa ważną rolę w naszym sukcesie; nie ma identycznych przypadków utraty danych w macierzach RAID, musimy w trakcie odzyskiwania danych z macierzy uwzględnić  różnice w sprzęcie i oprogramowaniu. Na początku robione są klony dysków, a następnie prace wykonywane są przy ich pomocy. W przeciwnym razie mniej doświadczonych inżynierowie lub laboratoria z mniej rygorystycznymi procedurami mogą przypadkowo spowodować dodatkowe uszkodzenia, co może spowodować trwałe straty.

Nasze usługi RAID są prowadzone z mottem jeśli nie odzyskamy Twoich danych nie ponosisz opłaty za odzyskiwanie danych. Ze względu na dużą liczbę czynników, które mogą mieć wpływ na każdy przypadek, dokładny proces odzyskiwania będzie każdorazowo inny. Inżynierowie MiP Data Recovery mają dostęp do technologii cleanroom klasy 100, która pozwala na bezpieczną naprawę poszczególnych nośników (członków) macierzy RAID. Posiadamy urządzenia w każdym laboratorium, które umożliwiają odtworzenie różnych poziomów macierzy RAID bez oryginalnego sprzętu – niezależnie od typu karty kontrolera, systemu plików i innych czynników.

W większości przypadków będziemy potrzebować tylko dostępu do dysków twardych RAID, a nie do karty kontrolera lub innego sprzętu. Jeśli dyski twarde nie mogą opuścić Twojej lokalizacji, MiP Data Recovery może wysyłać inżynierów i sprzęt do przeprowadzenia naprawy na miejscu. Możemy także zdalnie uzyskać dostęp do sprzętu, aby wykonać pewne zadania związane z odzyskiwaniem danych, chociaż jest to możliwe tylko wtedy, gdy sprzęt jest w pełni funkcjonalny.